Ubezpieczenia

2009-11-09 10:53:17

Ubezpieczenia w Orange

Orange jest pierwszym i do tej pory jedynym operatorem telekomunikacyjnym oferującym ubezpieczenie telefonów od kradzieży, uszkodzenia lub nieautoryzowanego użycia.Polacy coraz chętniej korzystają z tej oferty - mają już ponad 200 tys. polis. W ofercie Orange są także ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia szpitalne i podróżne. Korzystanie z ubezpieczeń oferowanych przez Orange jest bardzo łatwe. Umowę można zawrzeć przez telefon, a ubezpieczenie majątkowe w każdym salonie sprzedaży. W przypadku ubezpieczenia podróżnego wystarczą już dwa SMS-y, które można wysłać nawet podczas pobytu za granicą.

Obecnie w ofercie Orange znajdują się:
· Bezpieczny Telefon – ubezpieczenie, które chroni posiadacza aparatu telefonicznego od jego kradzieży i uszkodzenia oraz kosztów nieautoryzowanych rozmów telefonicznych wykonanych w wyniku kradzieży nawet do 4000 zł. Opłata miesięczna za ubezpieczenie wynosi średnio 12,99 zł i jest dopisywana do faktury za usługi telekomunikacyjne. Usługa jest realizowana we współpracy z ACE European Group.

· Bezpieczny Rachunek - ubezpieczenie na życie chroni zdolność opłacania rachunku telefonicznego z tytułu utraty pracy, czasowej lub trwałej niezdolności do pracy oraz na wypadek śmierci. Pozwala także skorzystać z ubezpieczenia na życie obejmującego ochronę od następstw nieszczęśliwego wypadku i wypadku komunikacyjnego w środkach masowej komunikacji. Maksymalna suma wypłacanego świadczenia to nawet 300 tys. zł. Ubezpieczenie jest realizowane wspólnie z MetLife TUnŻ oraz MetLife UK.

· Bezpieczne Zdrowie - ubezpieczenie hospitalizacyjne, chroniące od kosztów pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także w razie śmierci ubezpieczonego. Za każdy dzień hospitalizacji ubezpieczony otrzymuje 200 zł. Ubezpieczenie jest realizowana wspólnie z MetLife TUnŻ.

 

· Pakiet Podróżnika - usługa, dzięki której klient otrzymuje dostęp do infolinii - Centrum Pomocy Generali, partnera oferty. Ubezpieczony otrzyma przydatne informacje o kraju, do którego wyjeżdża m.in.: wymagane dokumenty i szczepienia, adresy ambasad i konsulatów, prognozę pogody, ceny podstawowych produktów, telefony do hoteli, rozkład jazdy środków komunikacji. W cenie pakietu każdy klient otrzymuje ubezpieczenie podróżne obowiązujące we wszystkich krajach świata. Pokrywa ono koszty i organizację usług powstałych na skutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania ubezpieczonego oraz wypłaty świadczeń związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią. Usługę można zamówić również będąc już za granicą.

Niebawem w ofercie Orange pojawią się nowe produkty z grupy ubezpieczeń na życie i majątkowych. Planowane jest także rozszerzenie dostępności aktualnej oferty. Będą z niej mogli korzystać także klienci ofert MIX i ofert dla firm.

Źródło: informacja prasowa Grupy Telekomunikacja PolskaZamów newsletter

Zapoznałem się z Regulaminem portalu GB.pl i go akceptuje.

Projekty bankowej

Trwa XXII edycja konkursu Najlepszy Bank organizowanego przez „Gazetę Bankową”.

Sonda

Czy w ciągu najbliższej dekady Chiny rozpoczną wojnę ekonomiczną z USA?

65%
22%
13%
Głosów: 1032, start sondy: 2011-05-06